Sklepy Internetowe - POLSKA GRUPA PRODUCENTÓW OBUWIA

Sklepy Internetowe

Venezia wspiera polskich producentów obuwia

Znak “PGPO Buty wyprodukowane w Polsce” potwierdza autentyczność obuwia i unikalne cechy produktu. Buty z tym znaczkiem znajdziesz u producentów z listy poniżej. Zobacz co oznacza ten znak tutaj.


logo bioeco

OBUWIE DAMSKIE.

Nieustannie od 1927 roku dążymy do stworzenia butów doskonałych. Przy produkcji obuwia wybieramy wyłącznie materiały najwyższej jakości, które jednocześnie zapewniają wyjątkową wytrzymałość oraz wysoką elastyczność – połączenie rzadko spotykane wśród marek obuwniczych. Bioeco to marka ponadczasowa i innowacyjna.
Staramy się być wzorem dla innych marek oraz inspiracją, udowadniając, że produkcja najwyższej jakości obuwia w zgodzie z ekologią jest możliwa. Udowodniliśmy to, jako pierwsi wprowadzając na polski rynek podeszwę wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu.


BOTIMO LOGO

BUTIK / OBUWIE DAMSKIE / OBUWIE MĘSKIE

W naszym sklepie internetowym znajdziesz skórzane obuwie, tworzone ręcznie w lokalnych manufakturach. Dzięki zastosowaniu 100% skóry naturalnej oraz najwyższej jakości komponentów, buty Botimo wyróżniają się na polskim rynku obuwniczym.

Projektując nasze obuwie w sposób zapewniający przede wszystkim komfort noszenia. Naszą specjalnością jest łączenie wygody z nowoczesnym designem. Dopracowane detale zawsze pozostają w trendzie. Cały czas się rozwijamy i jesteśmy otwarci na opinię naszych klientów. Uważanie śledzimy trendy. Stawiamy na ponadczasową klasykę i wykończenie najwyższej jakości. Butów Botimo nie znajdziesz w popularnych „sieciówkach”, co pozwali ci podkreślić swój indywidualny styl.


logo Marshall Shoes

OBUWIE DAMSKIE

Modowe, personalizowane, ślubne obuwie damskie. Doświadczenie w branży od 1994 marka na rynku od 2014


logo Ameko

OBUWIE DZIECIĘCE

Ręcznie produkowane buciki dla dzieci.


LOGO GLAMOURSY

OBUWIE DAMSKIE

Każda para z naszej kolekcji to rzemieślnicza perełka, dzieło naszych rąk, produkt zaplanowany w detalach, od początku do końca. Podczas gdy tanie i powszechnie dostępne w sklepach obuwie produkowane jest taśmowo, w całkowicie zautomatyzowanych fabrykach – nasze buty wykonywane są ręcznie, tradycyjną i pracochłonną metodą, dzięki czemu stają się produktem pierwszorzędnym i unikatowym, jedynym w swoim rodzaju.


LOGO TANEX

OBUWIE DAMSKIE

TANEX to firma obuwnicza, produkująca obuwie damskie. Założona w roku 1980 przez Kazimierza Tatka. Wyprodukowane przez nas obuwie trafia w wiele zakątków świata, głównie eksportujemy. Od niedawna z myślą o poszerzeniu zasięgu krajowego, powstał specjalnie dla Was sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszym komfortowym obuwiem.


OBUWIE DAMSKIE

Laura Messi to międzynarodowa marka, której reprezentantem na polskim rynku jest legitymująca się długimi tradycjami obuwniczymi firma EP Piotr Kowalski. Naszym celem jest tworzenie damskiego obuwia spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Fascynujemy się modą i to właśnie sprawia, że nasze buty to wzory zgodne z najnowszymi trendami z europejskich wybiegów. Inspiracji szukamy szczególnie w międzynarodowej stolicy obuwnictwa jaką niewątpliwie pozostaje Mediolan. To właśnie stamtąd pochodzi większość projektów, a z całych Włoch trafiają do nas także surowce, z których powstaje obuwie Laura Messi. Nasze kolekcje tworzą buty produkowane wyłącznie z naturalnych skór (bydlęcych, kozich i cielęcych) co czyni z nich szlachetne i niepowtarzalne ozdoby damskich stóp. W trosce o zachowanie wysokich standardów produkcji obuwia Laura Messi stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, co daje nam całkowitą kontrolę nad jakością butów, a Tobie pewność, że będą komfortowe i trwałe.


logo edeo

OBUWIE DAMSKIE


do góry