Sklepy Internetowe - POLSKA GRUPA PRODUCENTÓW OBUWIA

Sklepy Internetowe

Venezia wspiera polskich producentów obuwia

Znak „PGPO Buty wyprodukowane w Polsce” potwierdza autentyczność obuwia i unikalne cechy produktu. Buty z tym znaczkiem znajdziesz u producentów z listy poniżej. Zobacz co oznacza ten znak tutaj.


logo bioeco

OBUWIE DAMSKIE

Nieustannie od 1927 roku dążymy do stworzenia butów doskonałych. Przy produkcji obuwia wybieramy wyłącznie materiały najwyższej jakości, które jednocześnie zapewniają wyjątkową wytrzymałość oraz wysoką elastyczność – połączenie rzadko spotykane wśród marek obuwniczych. Bioeco to marka ponadczasowa i innowacyjna.
Staramy się być wzorem dla innych marek oraz inspiracją, udowadniając, że produkcja najwyższej jakości obuwia w zgodzie z ekologią jest możliwa. Udowodniliśmy to, jako pierwsi wprowadzając na polski rynek podeszwę wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu.


BOTIMO LOGO

BUTIK / OBUWIE DAMSKIE / OBUWIE MĘSKIE

W naszym sklepie internetowym znajdziesz skórzane obuwie, tworzone ręcznie w lokalnych manufakturach. Dzięki zastosowaniu 100% skóry naturalnej oraz najwyższej jakości komponentów, buty Botimo wyróżniają się na polskim rynku obuwniczym.

Projektując nasze obuwie w sposób zapewniający przede wszystkim komfort noszenia. Naszą specjalnością jest łączenie wygody z nowoczesnym designem. Dopracowane detale zawsze pozostają w trendzie. Cały czas się rozwijamy i jesteśmy otwarci na opinię naszych klientów. Uważanie śledzimy trendy. Stawiamy na ponadczasową klasykę i wykończenie najwyższej jakości. Butów Botimo nie znajdziesz w popularnych „sieciówkach”, co pozwali ci podkreślić swój indywidualny styl.


logo Marshall Shoes

OBUWIE DAMSKIE

Marshall Shoes to Członek Polskiej Grupy Producentów Obuwia projektujący i wykonujący skórzane buty damskie na każdą okazję. Starannie wyselekcjonowane materiały i dbałość o każdy detal to gwarancja wygody i niezawodności – na parkiecie, na zakupach czy zimowych spacerach – oryginalne buty damskie zapewnią komfort i podkreślą indywidualny styl.


logo Ameko

OBUWIE DZIECIĘCE

Ręcznie produkowane buciki dla dzieci.


LOGO GLAMOURSY

OBUWIE DAMSKIE

Każda para z naszej kolekcji to rzemieślnicza perełka, dzieło naszych rąk, produkt zaplanowany w detalach, od początku do końca. Podczas gdy tanie i powszechnie dostępne w sklepach obuwie produkowane jest taśmowo, w całkowicie zautomatyzowanych fabrykach – nasze buty wykonywane są ręcznie, tradycyjną i pracochłonną metodą, dzięki czemu stają się produktem pierwszorzędnym i unikatowym, jedynym w swoim rodzaju.


LOGO TANEX

OBUWIE DAMSKIE

TANEX to firma obuwnicza, produkująca obuwie damskie. Założona w roku 1980 przez Kazimierza Tatka. Wyprodukowane przez nas obuwie trafia w wiele zakątków świata, głównie eksportujemy. Od niedawna z myślą o poszerzeniu zasięgu krajowego, powstał specjalnie dla Was sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z naszym komfortowym obuwiem.


OBUWIE DAMSKIE

Laura Messi to międzynarodowa marka, której reprezentantem na polskim rynku jest legitymująca się długimi tradycjami obuwniczymi firma EP Piotr Kowalski. Naszym celem jest tworzenie damskiego obuwia spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Fascynujemy się modą i to właśnie sprawia, że nasze buty to wzory zgodne z najnowszymi trendami z europejskich wybiegów. Inspiracji szukamy szczególnie w międzynarodowej stolicy obuwnictwa jaką niewątpliwie pozostaje Mediolan. To właśnie stamtąd pochodzi większość projektów, a z całych Włoch trafiają do nas także surowce, z których powstaje obuwie Laura Messi. Nasze kolekcje tworzą buty produkowane wyłącznie z naturalnych skór (bydlęcych, kozich i cielęcych) co czyni z nich szlachetne i niepowtarzalne ozdoby damskich stóp. W trosce o zachowanie wysokich standardów produkcji obuwia Laura Messi stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, co daje nam całkowitą kontrolę nad jakością butów, a Tobie pewność, że będą komfortowe i trwałe.


logo edeo

OBUWIE DAMSKIE

Historia marki Edeo sięga roku 1968 kiedy to Edward Pasternak otwiera niewielki zakład rzemieślniczy i rozpoczyna w nim produkcję obuwia. Od tego momentu, w ciągu kolejnych dziesięcioleci przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija, poszerzając asortyment, inwestując w nowoczesne technologie oraz zatrudniając wysoko wykwalifikowanych w swoim zawodzie rzemieślników. Dbałość o najwyższą jakość wytwarzanego obuwia, tworzenie wzorów każdorazowo w oparciu o bieżące trendy mody a także nieustanne usprawnianie procesu produkcyjnego pozwoliło marce zdobyć uznaną pozycję w branży obuwniczej nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Obecnie firmę prowadzi syn założyciela – Jerzy Pasternak.


OBUWIE DAMSKIE

Od samego początku stawialiśmy na precyzje i wygodę, połączoną z szykiem i elegancją.

Jesteśmy niewielkim, ale stale rozwijającym się przedsiębiorstwem, w które wkłada serce cała nasza rodzina. Produkcja wysokiej jakości obuwia damskiego to nie nasza praca, lecz pasja, którą z zapałem pielęgnujemy.

Inspiracją dla naszych działań są Kobiety – to właśnie dla nich tworzymy nasze produkty wierząc, że spełnią ich wszelkie wymagania i potrzeby.

Nasza rodzinna firma powstała w 1999 roku w Częstochowie. Od wielu lat budujemy świadomą markę, w którą wkładamy całe serce i energię. Każdy nasz produkt powstaje z wielką dbałością o najdrobniejszy szczegół – od zamysłu i projektu, poprzez dobranie gatunkowych komponentów, aż po wykończenie. Buty, które produkujemy są tworzone przede wszystkim z myślą o jakości i wygodzie, dlatego też nowe modele testujemy sami wraz z modelkami, aby finalny produkt był w pełni zadowalający pod każdym kątem.

do góry