Jesteś konsumentem i chcesz kupić polskie obuwie?

Nie mogłeś trafić lepiej.

Polska Grupa Producentów Obuwia

2019

Rok Powstania

90+

Członków

Promujemy polskie rzemiosło i polskich rzemieślników ponieważ wierzymy, że nasze produkty mają wiele do zaoferowania. Wspieramy tym samym polską gospodarkę i tworzymy miejsca pracy. Ty też możesz przyłączyć się do tego działania.

Znak „PGPO Buty wyprodukowane w Polsce”

Szukając obuwia wyprodukowanego w Polsce, szukaj w obuwiu znaczka: „PGPO Buty wyprodukowane w Polsce„. Pytaj sprzedawcę, czy ma u siebie w ofercie buty od Polskich producentów. Jeśli nie ma, opowiedz mu o naszej akcji.

  • Znak „PGPO Buty Wyprodukowane w Polsce” jest znakiem zastrzeżony prawnie w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Z.533593.

  • Ma na celu potwierdzić autentyczność pochodzenia obuwia.

  • Posiada holograficzny napis PGPO, bo zabezpiecza go przed podróbkami.

  • Wydawany wyłącznie producentom obuwia produkującym swoje obuwie w Polsce.

  • Wydawany wyłącznie producentom, będącym członkami naszego Stowarzyszenia.

Logo PGPO Buty Wyprodukowane w PolsceKampa buty z naklejką PGPO
Poland

Mapa sklepów obuwniczych w Polsce

Jesteś tu, bo prawdopodobnie chciał(a)byś kupić obuwie wyprodukowane w Polsce i mieć pewność, że buty które kupujesz są faktycznie polskiego pochodzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie mapę sklepów obuwniczych z takimi butami. Dzięki niej masz 100% pewności, że w rekomendowanych przez nasze Stowarzyszenie sklepach obuwniczych zakupisz obuwie, którego szukasz.

Formularz zgłoszeniowy

Kupujesz już polskie buty ale Twojego sprzedawcy nie ma na liście sklepów? Zgłoś go do naszej akcji a my dopiszemy jego sklep do mapy sklepów z polskim obuwiem. Wystarczy, że wypełnisz formularz obok.