Nasza misja

Wierzymy w to, że wygodne, skórzane obuwie powinno być łatwo dostępnym towarem użytku codziennego dla każdego z konsumentów, dlatego wspieramy małych i średnich polskich producentów obuwia, rzemieślnicze zakłady, marki, które wytwarzają piękne i zdrowe produkty, a które nie są znane na polskim rynku. Wspieramy tym samym polską gospodarkę dając producentom możliwość rozwoju, a naszym rodakom pracę. Promujemy producentów obuwia, stacjonarne sklepy obuwnicze w Social Mediach jak również sklepy online, dzięki czemu możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Nasza misja to wsparcie branży obuwniczej i zapobieganie przypadkom nieuczciwej konkurencji.

I Ty możesz nas wesprzeć, jednocześnie przyczyniając się do ogólnego dobrostanu Polski.

Szukasz obuwia od polskich producentów? Zobacz naszą mapę sklepów.

Co robimy?

Zobacz co słychać na naszym blogu

 • Targi Polshoes wiosna 2024

  W tej edycji targów pojawiło się wielu odwiedzających. Spotkaliśmy się również w zamkniętym gronie członków naszego stowarzyszenia aby omówić dalsze działania w ministerstwie.

 • Wiosenna edycja targów Polshoes

  W tegorocznym wydaniu Dni Obuwia Polshoes w Krakowie wzięło udział ponad 100 wystawców...

 • Branżowe Centrum Umiejętności BCU

  Branżowe Centrum Umiejętności, w skrócie BCU to projekt, który ma powstać w 2025 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej i ma za zadanie kształcić młodocianych i dorosłych w zakresie obuwnictwa.

 • Targi Aymod

  Targi Aymod w Stambule to najbardziej popularne targi w Turcji. Zjeżdżają się na nie producenci z całego kraju oraz odwiedza je wielu inwestorów z całej Europy.