Od czasu wojny, Ukraina boryka się z wieloma problemami. Kraj ten opuściło wielu ludzi a Ci zostali nie mają lekko. Obecnie kraj ten boryka się z blackoutami czyli wyłączeniami prądu w trakcie dnia przez co fabryki nie są w stanie zapewnić ciągłości produkcji. Wiele z nich ucierpiało w wyniku bombardowania. Dlatego też na horyzoncie pojawiła się misja wyjazdowa do Ukrainy, organizowana przez Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej w koordynacji z Polsko-Ukraińskim Centrum Gospodarczym z Puław.

Misja wyjazdowa do Ukrainy

Obecnie trwa już IV Etap naboru. Polsko-Ukraińskie Centrum Gospodarcze uprzejmie informuje, że na przełomie stycznia i lutego 2023 r. planowana jest kolejna misja wyjazdowa do Ukrainy, której celem jest prowadzenie dalszych rozmów z przedstawicielami i zarządami ukraińskich sieci handlowych, dystrybucji i sprzedaży. Rozmowy te będą dotyczyły możliwości sprzedaży polskich produktów poprzez te sieci, kwestii dotyczących rozliczeń finansowych, realizacji dostaw na teren Ukrainy i innych niezbędnych działań dotyczących realizacji bezpośredniej współpracy.

W ramach Etapu I i II Centra nawiązały bezpośrednie kontakty z wieloma miastami ukraińskimi
oraz firmami, organizacjami biznesowymi i instytucjami działającymi na terenie tych miast i regionów.
W ramach Etapu III odbyła się kolejna wizyta polskiej delegacji na terenie Ukrainy, która rozpoczęła się od Forum Gospodarczego w Bojarce o godz. 10.00 w dniu 21 listopada br., następnie wizyt studyjnych w tym i następnym dniu w siedzibach zainteresowanych firm z regionu Kijowa. Od budynku Rady Miasta Bojarki do centrum Kijowa jest ok 25 km. W środę, 23 listopada odbyło się podobne spotkanie dotyczące współpracy z firmami kijowskimi, działającymi nie tylko w Kijowie ale na terenie całej Ukrainy – po którym również odbyło się szereg spotkań w wielu firmach ukraińskich.

Zgłoszenia

Firmy zainteresowane udziałem w misji w ramach Etapu IV i udziałem w systemach PUCG proszone są o wypełnienie zgłoszenia i odesłanie go pocztą elektroniczną jako skanu. Ponadto proszę o nadesłanie do 15 stycznia 2023 r. materiałów informacyjnych (folderów, katalogów ulotek) na adres:

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej /PUCG
ul. Mościckiego 1
24-110 Puławy

Załączniki:

Misa wyjazdowa UA pdf [Pobierz]

Zgłoszenie należy wysyłać na adres: Polsko-Ukraińskie Centrum Gospodarcze pucg.ukraina@gmail.com

Prosimy o powołanie się na nasze stowarzyszenie PGPO

Kontakty:

Czesław Rolla, Prezes Zarządu, Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej, telefon: 666 048 421

https://negoce.org/
https://www.regionpulawski.pl/

Podziel się tym artykułem...

Komentarze: