Bioeco Shoes by Arka – Nieustannie od 1927 roku dążymy do stworzenia butów doskonałych. Przy produkcji obuwia wybieramy wyłącznie materiały najwyższej jakości, które jednocześnie zapewniają wyjątkową wytrzymałość oraz wysoką elastyczność – połączenie rzadko spotykane wśród marek obuwniczych. Bioeco to marka ponadczasowa i innowacyjna. Staramy się być wzorem dla innych marek oraz inspiracją, udowadniając, że produkcja najwyższej jakości obuwia w zgodzie z ekologią jest możliwa. Udowodniliśmy to, jako pierwsi wprowadzając na polski rynek podeszwę wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. Zobacz nasz sklep internetowy na www.bioeco-shoes.com

Przykładowe wzory z kolekcji Bioeco Schoes by Arka

Buty Bioeco 06505-2615+2094

06505-2615+2094

Te buty wykonane są z wysokiej jakości skóry licowej. Wnętrze butów zostało wyłożone skórzaną wyściółką, która zapewnia maksymalny komfort i miękkość podczas noszenia. Dodatkowo, skórzana wyciągana wkładka pozwala dostosować dopasowanie butów do Twoich indywidualnych potrzeb.

Mokasyny Bioeco by Arka

06094-0952

Stylowe skórzane mokasyny na platformie, wykonane z naturalnej skóry zamszowej w kolorze czarnym. Wewnątrz buta skórzana, perforowana wkładka dzięki której twoje stopy swobodnie oddychają. Gruba podeszwa doskonale izoluje stopę od podłoża, dzięki czemu nadają się na długie spacery. Przód buta ozdobiony srebrnym łańcuszkiem. Doskonale pasują do stylizacji zarówno miejskich, casualowych jak i eleganckich.

Czółenka Bioeco by Arka

05841-1869

Brązowe czółenka wykonane z wysokiej jakości skóry lakierowanej o strukturze wężowej. Nasze buty charakteryzują się nie tylko oryginalnym designem, ale także wygodą i funkcjonalnością. Wnętrze buta wyłożone jest skórzaną perforowaną wkładką, która zapewnia odpowiednią wentylację i chroni przed otarciem skóry. Dzięki systemowi soft step, nasze buty zapewniają maksymalny komfort użytkowania, eliminując uczucie zmęczenia podczas długiego noszenia.

Zobacz inne sklepy internetowe