Historia marki EDEO sięga roku 1968, kiedy to Edward Pasternak, uzyskawszy tytuł mistrzowski w zawodzie szewc, otworzył własny zakład rzemieślniczy i rozpoczął w nim produkcję obuwia damskiego.

Od ponad 50-ciu lat istnienia jako firma, nieustannie udoskonalamy zarówno sam proces produkcji obuwia jak i jego profil użytkowy oraz estetyczny. Specjalizujemy się w produkcji eleganckich, wizytowych fasonów, odwołując się zarówno do kanonów klasyki jak i najnowszych trendów mody, za szczególne źródło inspiracji niezmiennie obierając design włoski.

O najwyższej jakości naszych wyrobów stanowi zarówno stosowanie starannie wyselekcjonowanych naturalnych skór i materiałów od sprawdzonych dostawców jak również zatrudnianie wykwalifikowanych w swoim zawodzie rzemieślników oraz ekspertów, którzy czuwają nad precyzją i kunsztem wykonania każdej pary.

Obecnie głównym kanałem dystrybucji naszego obuwia jest strona internetowa www.edeo.pl.

Prowadzimy również sprzedaż stacjonarną w sklepie firmowym EDEO, zlokalizowanym pod adresem Brody 94A, nieopodal Kalwarii Zebrzydowskiej. Asortyment sklepu obejmuje przede wszystkim obuwie damskie, wyprodukowane w Polsce z różnych rodzajów naturalnej skóry. W swojej ofercie posiadamy również torebki, paski, portfele, wykonane z naturalnych skór a także akcesoria pomagające utrzymać obuwie w jak najlepszym stanie i przedłużyć jego żywotność oraz akcesoria podnoszące komfort użytkowania (np. wkładki żelowe, specjalne wyściółki, dezodoranty, impregnaty obuwnicze, pasty). Nieustannie wzbogacamy zakres dostępnych produktów tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów!

Zobacz nasz sklep internetowy na www.edeo.pl

Przykładowe wzory z kolekcji EDEO

edeo mokasyn

Czarne mokasyny na platformie

Wykonane z naturalnej, miękkiej skóry licowej mokasyny, wyróżniają się stylistyczną oryginalnością, przede wszystkim za sprawą nietypowego dla gatunku podwyższenia spodu oraz – dzięki wypływającemu z powyższego – znacznemu optycznemu wydłużeniu Kobiecej sylwetki! Wyrazistości dodaje im efektowny w swej prostocie – dekoracyjny łańcuch. Platforma, dzięki swoim gabarytom i strukturze, zapewnia stabilność, zapobiega poślizgnięciu się a także chroni cholewkę przed zabrudzeniem zanieczyszczeniami z podłoża. Wnętrze obuwia wykończone zostało wyłącznie oddychającą skórą naturalną!
edeo półbut mucha

Czarne licowe trampki z muchą

Ultrawygodne, smart-casualowe trampki na wysokiej podeszwie, dedykowane szczególnie Osobom, które na codzień odnajdują się w stylu sportowym a jednocześnie pragną by ich outfit nosił znamiona elegancji i finezji. Szykowności dodają niniejszemu fasonowi umieszczone po bokach, złote ozdoby w kształcie owada, które tworzą harmonijne połączenie z czarną cholewką… W produkcji modelu zastosowano miękką skórę licową, a wnętrze wykończono (również naturalną) elastyczną skórą podszewkową – zapewnia to stopom doskonałą wentylację i zapobiega nadpotliwości!
edeo mokasyn

Czarne mokasyny na platformie

Klasycznie elegancki model mokasynów – z noskiem typu karo, obszytym w tradycyjny dla gatunku sposób – doprawiony został sporą dozą nowoczesnego designu, który uobecnia poszerzona u dołu, futurystyczna podeszwa! Ciekawy element stanowi oryginalnie zachowana faktura naturalnej skóry, z której wykonano cholewkę. Obuwie osadzone zostało na antypoślizgowym spodzie, który dzięki swojej konstrukcji (w szczególności za sprawą ząbkowej struktury), zapewnia stabilność oraz zapobiega utracie równowagi podczas chodzenia po śliskim, nierównym podłożu. Wnętrze fasonu wyścielono elastyczną i oddychającą, naturalną skórą, wyposażoną w otwory respiracyjne – zapobiega to odparzeniom, obrzękom kończyn, nadpotliwości, występowaniu wysypki oraz dyskomfortu związanego z uczuciem ,,gotowania się” stóp.

Zobacz inne sklepy internetowe